PSK dveře

PSK portál - Dynamic

PSK portál - Dynamic jsou paralelní posuvně-sklopné dveře s mimořádně snadným posunem. Jde o systém založený na okenním profilu opatřený speciálním kováním.  Křídlo lze otevřít jak na ventilaci, tak posouvat. 
PSK dveře vyrábíme z vysoce kvalitních plastových, hliníkových, dřevěných a dřevohliníkových okenních profilů v rozměrech podle vašeho zadání. Inovativní řešení PSK portálu Dynamic garantuje lehký, tichý a komfortní pojezd. Ovládání zvládne i dítě: stačí lehce zatlačit a odsunout. Koncový doraz je příjemně utlumen. 
Tepelně izolační i mechanické vlastnosti PSK portálů odpovídají vlastnostem použitého okenního profilu. Společným rysem je vysoká tuhost a odolnost konstrukce, designová pestrost a dlouhá životnost. Řešení je vhodné pro křídla o hmotnosti do 200 kg.
PSK portály Dynamic jsou určeny do každého domu a bytu jako posuvné balkonové dveře nebo posuvná stěna s přístupem na terasu. 

Nabídka služeb

Montáž
Montáž

Samozřejmostí je kompletní nabídka služeb spojených s výměnou oken či dveří.

Více o montáži
Servis
Servis

Naše firma zajišťuje odborný servis a seřízení POUZE na námi dodaná okna.

Potřebuji servis
Dotační programy
Dotační programy

Zjistěte, zda máte nárok na dotaci, vyberte si dotační program.

To mě zajímá

POTŘEBUJETE ZAMĚŘIT OKNA ČI DVEŘE A PORADIT S VÝBĚREM? NAPIŠTE NÁM NEBO VOLEJTE: +420 315 602 951

BB OKNA MĚLNÍK, s.r.o. - Pražská 532, Mělník | IČ: 27907643 | Spis. zn.: C 125679/MSPH Městský soud v Praze | +420 602 243 060 | info@oknamelnik.cz | O cookies